Etikety,  Politika,  Poživatiny

Paměť národa

Jen tak pro pořádek.

Prosím, ať to nikdo nesmaže a bude dobré to pro jistotu sdílet a pak už se to na netu neztratí.
Jde mi jen o to, zadokumentovat současné ceny potravin. Máme totiž se ženou dojem, že jsou přímo závratné (někdo je asi hodil za vrata).

Jen si položme otázku: „Kdo si mastí kapsu. Prvovýrobci to asi nebudou.

Kaufland Jeseník, 26.06.20
Paragony z Kauflandu a Lídlu

3 komentáře

 • Hanka

  Dvakrát si projíždím ty účtenky a po pravdě, divím se, že jste některé věci za tuto cenu kupovali. Vím, asi namítneš, kam mám jít. Já to beru podle nás tady, říká se, že Kaufland je nejlevnější, ale stejně tam nechodím často. Je tu dost řetězců, ale po pravdě, nejraději nakupuji v Globusu, v akčním letáku se dá většinou vybrat a třeba jablka nebo jahody za uvedenou cenu bych nekoupila. Už z principu. Ale každý máme na nakupování jiný názor a co si budeme povídat, musíme se zdražováním asi počítat.

  • MirekC

   No jo, Hanko, my tady v Jeseníku Globus nemáme. A k nám přes kopce se nikomu nechce. Typické je to např. u zelenny a ovoce z Jižní Moravy. Když už se na náměstí ve stánku někdo objeví, tak mám podezření, že to koupili v nedalekém Kauflandu a jsou to jen překupníci.

   • Hanka

    No jo, Globus nemáte, těch není moc, já vím, ale zase máte čistý vzduch, máte tam klid a žijete vlastně v rekreační oblasti. Každý máme něco …. smích. Hanka

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.