Nezařazené

DEFINITIVNĚ JSEM SKONČIL S TOU KRÁVOU!

Myslím tu železnou, automat na čerstvé mléko. To raději oželím onu čerstvost mléka, ale okrádat se nenechám.

První problém jsou kovové mince. Chápu, že pro Penny vedle kterého ten zázračný stroj stojí, je to konkurence a mají údajně zákaz rozměňovat peníze na drobné. Chcete-li nakoupit větší množství mléka, tak vám „drobáky“ jdou utrhnout kapsu.

Výherní automaty už dnes umí bez problémů brát bankovky, tak nechápu, proč by to nešlo u základní potraviny, jakou mléko bezesporu je. Rodina je základ státu a její likvidace nebo při nejlepší uvádění do neštěstí prostřednictvím gamblerů je zřejmě výnosný byznys. A děti mohou přece místo mléka pít coca-colu, nebo Erektus.

Dnes si s námi technika zahrála špinavou hru. Napřed nám legálně sežrala padesátikorunu a na displeji se objevila o to nižší částka. Pak nám dvakrát zvrhla sklenici připravenou k naplnění a celá dávka mléka vytekla na zem a na mé tričko. Když jsem se podruhé snažil nežádoucí proces zastavit a zmáčkl tlačítko – „okamžitě přerušit“, tak mléko sice přestalo téct na zem, ale přes opakované pokusy již znovu crčet nezačalo. Jedna z desetikorun se odmítla udržet v pokladničce, přesto, že jsme ji zoufale dřeli na škrabátku.

Takže, tím jsem vážení s vámi skončil, i kdybych měl pít krabicovou zelenou vodu s 0,5% tuku troufale nazývanou mlékem, nebo jen podmáslí, či syrovátku.

Co jsem si domů za 80 Kč přinesl, je zřejmé z přiložené fotografie.

Od té doby zjednali nápravu a vše funguje jak má. A není lepšího mléka.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.